Basketbol Sahası Yapımı

Basketbol sahası yapımı hizmetimizi uzun zamandan bu yana büyük bir özen ve tecrübe ile müşterilerimize sunmaktayız. Bu alanda oldukça deneyimli ve nitelikli iş gücümüz olduğundan, müşterilerimizin ne istediğini ve alan tanımını oldukça doğru bir biçimde yapmaktayız. Özellikle basketbol sahası yapımında dikkat edilmesi gereken birkaç husus bulunmaktadır. Bunlardan ilki, basketbol sahasının içerisinin olabilecek en zararsız malzemeler kullanılarak yapılıyor olması gerektiğidir. Zira sporcuların faaliyet esnasında alabileceği zararları en düşük seviyeye indirgemeye çalışmaktayız.

Bu alanda üretim aşamasına geçmeden önce, sahanın yapılacağı zemini ve alanı incelemekte ve bu doğrultuda çalışmalarımızı gerçekleştirmekteyiz. Tüm bu sebeplerden ötürü, hizmetlerimizde yararlanan müşterilerimizin deneyim değerlendirmeleri oldukça yüksek memnuniyet içermektedir.

Basketbol Sahası Yapımı

Basketbol Sahası Yapım Maliyeti

Basketbol sahası maliyeti için net bir bilgi söylemek için öncelikle ekiplerimiz ile birlikte alan incelemesi yapmamız gerekmektedir. Bunun yanı sıra müşterilerimizden gelen istekler doğrultusunda basketbol sahası yapımı maliyeti değişebilmektedir. Burada belirtilmesi gereken öncelikli durum; saha yapımı için kullanılan malzemelerin ne olduğu, maliyeti belirleyen en temel unsurdur. Aydınlatma sistemi, altyapıda kullanılacak malzemeler ve pota kalitesi gibi kriterler basketbol sahası yapımında maliyet belirleyen temel unsurlardır.

Basketbol Sahası Yapım Fiyatları

Basketbol sahası yapım fiyatları için net bir bütçe söylemek mümkün değildir. Uzman ekiplerimiz gözetiminde gerçekleşen tasarım, üretim ve yapım aşamalarımız öncesinde müşterilerimiz ile yaptığımız görüşmede belirtilen istekler doğrultusunda çok daha somut bir rakam firmamız tarafından belirlenebilmektedir.

Basketbol Sahası Yapım İçin Gerekli Malzemeler

Basketbol sahası yapım için gerekli malzemeler alana göre değişebileceği gibi temel olarak, basketbol zemini, potası, çemberi, filesi, panyası ve etrafı çevreleyen çitleri için son kalite malzemeler kullanmaktayız. Özellikle basketbol sahası tasarımı yaparken, sporcuların zarar görmeyeceği malzemeler kullanmaktayız.  Basketbol sahası için zemin kaplamada kullandığımız malzemeler genellikle PVC zemin kaplama ve akrilik zemin kaplama ürünleri olmaktadır. Öncelikli olarak müşterilerimizin isteklerini baz aldığımız bu hizmetimizde alınan geri dönüşler oldukça olumludur. Basketbol sahası yapımı hizmetlerimiz hakkında çok daha detaylı bilgi almak ve hizmet talebinde bulunmak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

İsterseniz buradan Basketbol Sahası Sistemleri hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz.