Akrilik Zemin Kaplama Sistemleri

Akrilik zemin kaplama spor yaparken her türlü rahatlığın sağlanması için uygulanan zemin türüdür. Bu zemin, hareket özgürlüğünü de o denli yükseltmektedir. Bunun için uygulanan akrilik zemin kaplama, en güvenli biçimde spor yapmayı sağlamaktadır. Yoğun kullanıma uygun olarak uygulanan ve kolay bakım ve temizleme avantajıyla uzun süre kullanılabilen bu zemin türü, kırılma ve çatlama yapmamaktadır. Asfalt yapılardan daha kullanışlı olmasıyla daha fazla tercih edilmektedir. Ayrıca küçük ya da büyük her türlü spor alanında ya da isteğe bağlı olarak farklı alanlarda kullanılabilmektedir.  

“Akrilik zemin nedir?” sorusuna en iyi yanıtı farklı sentetik çeşitlerle düzenlenen spor alanları için uygulanan, maksimum performans ve kusursuz görünüm sağlayan zemin türü olarak verebilmemiz mümkündür. 

Akrilik Zemin Kaplama
akrilik zemin kaplama

Akrilik Zemin

Akrilik zemin tercihe bağlı olarak asfalt veya özel astarı ile birlikte betona 2-3 mm kalınlığında uyguluyoruz. Çeşitli renklerde uygulanabilen zemin kaplama şekilleriyle, her türlü hava şartına uygun, dayanıklı ve uzun ömürlü çalışmalar yapıyoruz. 

Kullanımının ardından elastikleşme ve alt kısımda daha kuvvetli bir yapının ortaya çıkması söz konusudur. Çok çabuk kuruduğu için çabuk uygulanması gereken bir teknik olarak bilinmektedir.  

Uzman ekibimiz tarafından uygulamaları sorunsuz yapıyoruz. Çalışmalarımızın spor alanlarında akrilik zemin tercih edilmesinin sebebi kontrollü spor yapabilme imkanını sağlamasıdır. Uzun süre kullanımda dahi oyuncu sağlığını korumaya yönelik olması, sakatlanma gibi durumları ortadan kaldırması daha yüksek oranda kullanılmasına neden olmaktadır. Özellikle top atışlarında sıçramaya da katkısının üst seviyede olmasıyla birlikte hemen hemen her spor alanında uygulanmaktadır.  

Akrilik Kaplama Nerelerde Uygulanır? 

Akrilik kaplama hizmetlerimizle, firma olarak basketbol ve voleybol sahaları, tenis kortları ve başka çok amaçlı sahalara uygulama yapmaktayız. İstediğiniz bir proje varsa buna göre farklı alanlara uygulama yapabilmekteyiz. Kreşler, parklar, çocuk oyun alanları için de uygundur. 

“Akrilik zemin nerelerde uygulanır?” diye soranlar için çalışmalarımızı incelemeniz ve kullanım alanları ile ilgili detayları bizimle iletişime geçerek öğrenmeniz, size bir telefon kadar yakın diyebiliriz.  

Akrilik Zemin Kaplama Fiyatları 

Akrilik zemin fiyatları uygulanacak alan boyutuna göre değişiklik göstermektedir. Bu konuda uygulanacak alanı tespit edip, işçilik maliyeti ve diğer masrafları da hesaba katarak size net bir fiyat verebilmekteyiz.  

İsterseniz buradan Zemin Kaplama sistemlerimiz hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz.