Zemin Kaplama

Zemin kaplama hizmetlerimiz kapsamında müşterilerimize uzun zamandan bu yana yüksek kalite ve tecrübe içeren hizmetlerimizi sunmaktayız. Bu alanda deneyimli ve nitelikli ekip çalışanlarımız ile birlikte müşterilerimize hizmet verirken, müşterilerimizden aldığımız geri dönüşler de oldukça yüksek memnuniyet içermektedir. Zemin kaplama hizmetlerimiz kapsamında kullandığımız malzemeler; akrilik zemin kaplama, epdm-tartan zemin kaplama, pvc zemin kaplama ve sbr + poliüretan zemin kaplama ürünlerinden oluşmaktadır. Bu malzemeler arasında akrilik zemin kaplama ve pvc zemin kaplama ürünlerimizi özellikle spor alanları tasarımı yaparken kullanmaktayız. Kapalı spor salonu ve daha birçok spor faaliyet alanları yapımı için zemin kaplama hizmetimizi sunmaktayız.

Dış Mekan Zemin Kaplama

Dış mekan zemin kaplama hizmetlerimiz arasında öncelikle spor alanları tasarımlarımız bulunmaktadır. Bunun yanı sıra müşterilerimiz tarafından özel olarak belirtilen ve zemin kaplama yapılması istenilen alanlara da bu hizmeti sunmaktayız. Örneğin evlerin kapı önü veya bahçeler için özel olarak zemin kaplama çalışması yapabilmekteyiz. Burada öncelikli olan ilk husus müşterilerimizin talebi olmaktadır.

Ev Zemin Kaplama Çeşitleri

Ev zemin kaplama çeşitleri kapsamında müşterilerimizin hizmet talebinde bulunduğu tüm alanlar için kaplama hizmeti yapmaktayız. Ev zemin kaplama için salon, mutfak ve banyolar için olabilecek en uygun zemini yaratmaya çalışmaktayız. Ev, ofis veya mağazalar içerisinde bulunan zemin tasarımının yenilenmesi için müşterilerimiz ile yaptığımız görüşmeler sonrasında hayal edilen zemin kaplamasını müşterilerimize sunmayı hedeflemekteyiz.

Zemin Kaplama Çeşitleri

Zemin kaplama çeşitleri arasında; akrilik zemin kaplama, epdm-tartan zemin kaplama, pvc zemin kaplama ve sbr + poliüretan zemin kaplama çeşitleri bulunmaktadır. Burada hangi çeşit zemin kaplamanın kullanılması gerektiğini, işlemin yapılacağı alan ve müşterilerimiz ile sağladığımız görüşmeler belirlemektedir. Zemin kaplama çeşitlerimiz için kullandığımız tüm malzemeler en kaliteli ürünlerden oluşmaktadır.

Zemin Kaplama Fiyatları

Zemin kaplama fiyatları için net bir maliyet dile getirilememektedir. Fiyat belirleyebilmek için uzman ekiplerimiz ile birlikte alan incelemesi yapılması gerekmektedir. Ayrıca fiyatta belirleyici olan bir diğer faktör de müşterilerimizin zemin kaplama için sahip olmak istedikleri görünümün ne olduğudur. Zemin kaplama hizmetlerimiz hakkında çok daha fazla bilgi almak ve hizmet talebinde bulunmak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.