Hakkımızda

Spor, sağlıklı ve zinde bir yaşamın temelini oluşturur. Bireyden başlayıp toplumsala uzanan yolda herkes için uygun bir spor dalı mutlaka vardır. Önemli olan doğru ekipmanlar ve spor gereçleri ile sportif faaliyetler içinde yer almaktır. Kuzey Spor olarak uzun yılların tecrübesi, deneyimi ve özverisiyle çalışıyor, her zaman daha modern, daha estetik ve daha işlevsel tasarımlar ile karşınıza çıkıyoruz.

Firma olarak Türk sporunun ve sporcularının her zaman en iyiyi hak ettiklerine inanıyoruz. Bu yüzden en iyiyi vermek adına aşkla çalışıyoruz. Geleneksel spor ekipmanları ve araçlarını günümüz şartlarına ve geleceğin tasarımlarına taşıyoruz. Bu yüzden de her seferinde en modern olanı, en estetik olanı ve kaliteli hizmeti sunmayı görev biliyoruz.

Sporun çok farklı branşlarının olduğunu ve bunların çok farklı alanlarda, zeminlerde yapılabildiğini biliyoruz. Bu yüzden her mekâna ve her bütçeye uygun çözümler üretiyoruz. Hizmetlerimizin sınırını ülkemizin bütün coğrafyasına yayıyor, her nerede ihtiyaç olursa en doğru ürünleri sizlerle paylaşmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Çok geniş bir ürün yelpazesi sağlayarak ihtiyacınız olan her branşta ve her alanda Türk sporuna ve Türk sporcusuna destek vermeye devam ediyoruz.

Misyonumuz

Kuzey Spor olarak daima müşteri memnuniyeti odaklı çalıştık. Aynı çizgide devam ediyoruz. Türkiye’nin en kaliteli ve en uygun fiyatlı spor ekipmanları satıcılarından birisi olarak dünya çapında bir marka olmayı hedefliyoruz. İlk günden bu yana olduğu gibi, bundan sonra da her zaman kaliteyi merkeze alıyoruz. Üretimlerimizin tamamında birinci sınıf malzemeler kullanıyor, ulusal ve uluslararası standartları takip ediyor, yönetmeliklere uygun olacak biçimde üretimlerimizi gerçekleştiriyoruz.

Vizyonumuz

Kuzey Spor olarak kaliteyi aynı zamanda estetikle buluşturuyor, minimalist tasarımlarla her genişlikteki mekânlara uygun, bulunduğu yerin estetiğini, zarafetini daha bir üst perdeye taşıyacak üretimler yapıyoruz. Kurumsal imajınıza yaraşır, markanız ile bütünleşecek renkler ve dokunuşları kullanıyoruz. Beklentilerinize ve isteklerinize göre profesyonel tasarımcılarımızca geliştirilen ürünlerimizi mekanlarınıza taşıyoruz. Bütün bunları yaparken direk imalatçı olarak halkımız için en uygun fiyatlı satışlar yapıyoruz. Her bütçeye uygun çözümlerle Türk sporunun ve sporcusunun daha iyi noktalara gelmesi için çabalıyoruz.