Spor Alanı Tasarımlarında Uzman Ekiplerimizden Hizmet Alın

Spor alanları tasarımı yapan ve bu alanların kurulumunu yapan firmamız uzun zamandan bu yana yüksek müşteri memnuniyeti ile müşterilerine hizmet vermektedir. Oldukça özenli ve sistemli bir çalışmayı gerektiren spor alanları tasarımı kapsamında birçok alan tasarımı yapmaktayız. Bunlardan ilki kapalı spor salonu yapımı olmaktadır. Tıpkı açık spor salonları yapımı kadar, yapımı ciddi emek isteyen kapalı spor salonu yapımlarımızda, spor esnasında oluşabilecek tehlike ve yaralanma durumlarını en düşük seviyeye indirecek malzemeler kullanmaktayız. Sporun ve sporcunun bu denli önemli olduğu ülkemizde, olabilecek en uygun koşullarda spor faaliyetlerinin gerçekleşmesi için yüksek kalitede yapılar oluşturmaktayız. Bu işlemleri yaparken de alanında oldukça deneyimli ve uzman ekiplerimiz ile birlikte ortak bir plan yapmakta ve plan üzerinden işlemlerimizi gerçekleştirmekteyiz.

Basketbol Sahası Yapımı

Kapalı spor salonları yapımımızda birçok farklı spor alanı için tasarımlar yapabilmekteyiz. Bu kapsamda faaliyet verdiğimiz alanlardan bir tanesi de basketbol sahası yapımı olmaktadır. Özellikle en çok tercih edilen spor alanlarından bir tanesi olan bu hizmetimizde, tasarım aşamasından üretim ve satış aşamasına kadar müşterilerimizle birlikte ortak bir yol izlemekteyiz. Yapılacak olan spor alanı tasarımlarımıza göre zemin kaplama türü farklılık göstermekte olup, birincil hedef olarak uzun vadeler boyunca kullanılabilir dayanıklılığa sahip, zarar vermeyecek malzemeler ile üretilen spor alanları yaratmaktayız. Proje tasarımı aşamasında uzman ekiplerimizden çok daha detaylı bilgi, müşterilerimiz tarafından edinilebilmektedir.

Spor Faaliyetleriniz İçin Alan Yapımı

Gerçekleştirmek istediğiniz spor dalı faaliyetleri için sizlere en uygun alanları tasarlamaktayız. Bu alanlar kapsamında bulunan ürün ve hizmetlerimiz arasında voleybol sahası yapımı bulunmaktadır. Alan tasarımında gerekli ölçüler dikkatle kullanılmakta ve gerekli konforu sağlayacak biçimde saha kurulumu yapılmaktayız. Bunun yanı sıra tenis sahası yapımı hizmeti de firmamız tarafından müşterilerimize sunulmaktadır. Alanında oldukça deneyimli olan firmamızın müşterilerimiz tarafından aldığı geri dönüşler yüksek memnuniyet barındırmaktadır. Spor alanları tasarımı yapan firmamız hakkında çok daha fazla bilgi almak ve hizmet talebinde bulunmak için doğrudan iletişim numaramız üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.