Sbr Poliüretan Zemin Kaplama

Sbr Poliüretan zeminlerin estetik görünümünü sağlarken aynı zamanda sağlamlığı da gerçekleştiren poliüretan zemin kaplama işlemlerini büyük bir titizlik ile yerine getiriyoruz. Alanında uzman bir kadro ile çalışarak ortamların olabildiğince göz alıcı olmasını sağlıyoruz. Tüm çelik yüzeylerde kusursuz sonuçlar aldığımız bu uygulama, beton zeminlerde de büyük başarılar elde etmemizi sağlamaktadır.

Sbr Poliüretan Zemin Kaplama

Sbr Kauçuk Kaplama

Çocuk oyun alanları ve spor salonları gibi mekânların iç dizaynlarında kullandığımız Sbr kauçuk kaplama darbe emici özelliği ile kendini göstermektedir. Yumuşak, esnek yapısı ile dikkat çeken ürünümüz soğuğa ve yağmura karşı dayanaklılığı ile mükemmel işler başarmaktadır. Su tahliyesine müsaade eden kanalların kauçuk kaplamanın altında bulunması ortamın fazla sudan arındırılmasını sağlamaktadır.

Sbr Zemin Kaplama

Zemine bağlı olarak elle ya da uygun makinelerle uygulanan Sbr zemin kaplama ürünleri, geniş bir kullanım alanına sahiptir. Yapılacak uygulamada ustanın profesyonelliği büyük rol oynamaktadır. Bizler firma olarak uzun yıllardır bu sektörde bulunmanın vermiş olduğu tecrübeler ile yaptığımız her işte mükemmel sonuçlar almaktayız. İhtiyaç duyduğunuz her alanı kaliteli kaplama ürünlerimizle kaplarken gerekli profesyonel işçilikte tarafımızca sağlanmaktadır.

Zemin kaplama ihtiyacı olan her yer için uygun bir çözüm olduğunu bilmelisiniz. Tüm zemin kaplama işlemleri ayrı ayrı bilgi ve ustalık gerektirmektedir.

Poliüretan Zemin Kaplama

Püskürtme yöntemlerini kullanarak yapılan bir işlem olan poliüretan zemin uygulaması astar uygulamasına ihtiyaç duymadığı için büyük kolaylıklar sağlamaktadır. Fabrika zeminlerinde ustalıkla uyguladığımız bu kaplama yöntemi, araç trafiğinin yoğun olduğu alanlarda da büyük avantajlar sağlamaktadır.

Uygulaması sabit ancak ince detayları barındıran bu uygulama tarafımızca ustalıkla yapılmaktadır. Zemin kaplama işlemlerinizi büyük bir titizlikle yerine getirirken bu uygulamaların en uygun fiyat aralıklarında sizlere sunulmasını sağlıyoruz.

Poliüretan Zemin Kaplama Fiyatları

Kullanılan malzemenin kalitesi ve işçiliğin kusursuzluğu poliüretan zemin uygulaması fiyatları açısından farklılıklar oluşturmaktadır. Firma olarak bizler en iyi işçilik ile kaliteli malzemeyi birleştirmiş olduğumuz işlemlerden kusursuz sonuçlar elde etmekteyiz. Bu işlem için ihtiyaç duymanız halinde sektörün öncü kuruluşları arasında bulunan firmamız ile irtibata geçmeniz güzel sonuçlar almanızda ki en büyük etken olacaktır.

İsterseniz buradan Poliüretan Zemin Uygulaması hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz.